DSC_0195_1DSC_0196_1DSC_0198_1DSC_0200_1

Naftasaaduste transport

Meie firma  ”Clean Centre OÜ” üheks uueks tegevusalaks on nüüd ka vedelkütuste transport(kütusetakso).

Rohkem infot

New product
 
Rohkem infot

Meie firma ”Clean Centre OÜ” tegevusalaks on ka vedelkütuste transport (kütusetakso):

  •     diiselkütused
  •     bensiin
  •     gasoil
  •     laevakütused
  •     katlakütused

Vedusid oleme valmis teostama nii üle kogu Eesti , kui väljspool tema piire. Selleks omame kõiki  rahvusvahelisteks vedudeks vajalikke sertifikaate ja lubasid. Me toimetame Teie kauba kohale ohutult ja täpselt õigeks ajaks.

Et transporditeenuse pakkumine on meie firma jaoks uus tegevusala , pühendame me sellele erilist tähelepanu ja sellepärast võite Te arvestada teenuse kõrge kvaliteediga ning mõõdukate hindadega.

Meie firma käsutuses on paakauto  18000 liitri vedamiseks. Paakauto tsistern on jaotatud kolmeks sektsiooniks , mahutavusega 5000 l, 6000 l ja 7000 l igaüks. Paakauto on komplekteeritud vastavalt ADR nõuetele ohtlike jäätmete vedamiseks ja on varustatud kütuse pumbaga ,lugejaga ja erineva pikkuse ning diameetriga voolikutega . See kõik annab võimaluse teenindada nii väikseid , kui ka suuremaid kasutajaid ja täpselt väljastada vajalik kogus .

Vedelkütuste veoks(kütusetakso) oleme me valmis sõlmima nii pikajalise lepingu koos kindlaksmääratud kogustega . Samuti oleme valmis ühekordselt transportima ka väiksemaid naftasaaduste koguseid .

Tegevusloa sisuga saab tutvuda Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi kodulehel,

Majandustegevuse registris.

Vajuta siia: Tegevusluba.

Ootame Teie pakkumisi!